SKULPTUR, elefant, Folke och Elsa Jernberg, keramik, troligen omkring 1900-talets mitt.

374011. SKULPTUR, elefant, Folke och Elsa Jernberg, keramik, troligen omkring 1900-talets mitt.

Signerad FEJ under vänster bakfot.
Höjd 23 cm.
Längd ca 21 cm.

Bruksslitage.

Höjd 23 cm.
Längd ca 21 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 182