SVEN OLOF ROSÉN. Porträtt av man med pipa. Olja på duk, signerad S.O. Rosén och daterad Fogdö 1933.

374006. SVEN OLOF ROSÉN. Porträtt av man med pipa. Olja på duk, signerad S.O. Rosén och daterad Fogdö 1933.

40 x 32 cm.

Proveniens Växjö Fabriks- och Hantverksförening.

Smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 32 cm.

Smärre fläckar.

Antal besök: 1 553