TAMBURMAJOR, modern tillverkning.

3739851. TAMBURMAJOR, modern tillverkning.

Förkromad metall. Höjd 172 cm.

Bruksslitage. Smärre märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 295