MOCCASERVIS, 24 delar, porslin, 1900-talets andra hälft.

373964. MOCCASERVIS, 24 delar, porslin, 1900-talets andra hälft.

Med förgyllning samt snäckskalsfärgad dekor.
12 fat, diameter 12 cm.
12 koppar, höjd 5,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 fat, diameter 12 cm.
12 koppar, höjd 5,5 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 960