STOL, "Bernhard", IKEA, 2000-tal.

3739584. STOL, "Bernhard", IKEA, 2000-tal.

Bredd ca 46. Sitthöjd ca 47. Totalhöjd ca 79 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 651