LITOGRAFISTEN, "Aktiebrev Betongbyggnadsaktiebolaget Tre Kronor, Stockholm Juli 1911.

373938. LITOGRAFISTEN, "Aktiebrev Betongbyggnadsaktiebolaget Tre Kronor, Stockholm Juli 1911.

Sten.
38 x 27 cm
Tjocklek 7 cm.
OBS! Mycket Tung!

(En bild är spegelvänd för textens skull).

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sten.
38 x 27 cm
Tjocklek 7 cm.
OBS! Mycket Tung!

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 230