VAS, "Argenta", Wilhelm Kåge, Gustavsberg, stengods, 1900-tal.

373891. VAS, "Argenta", Wilhelm Kåge, Gustavsberg, stengods, 1900-tal.

Dekor i silver av fisk. Märkt undertill.
Höjd 17,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17,5 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 683