STRIDSYXA, Kongo, 18/1900-tal.

3738643. STRIDSYXA, Kongo, 18/1900-tal.

Längd 43 cm. Höjd 24 cm.

Brukslitage.

Tema

Auctionets samlade höstkvalitetsauktion 2024

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 43 cm. Höjd 24 cm.

Brukslitage.

Tema

Antal besök: 343