KORPHACKA, 1900-talets första hälft. USA.

3738462. KORPHACKA, 1900-talets första hälft. USA.

Otydlig stämpel.
Längd 43 cm.
Hackans längd 33 cm.

Bruk samt åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Otydlig stämpel.
Längd 43 cm.
Hackans längd 33 cm.

Antal besök: 273