ETAGEBORD, med låda i sargen, omkring 1900.

373810. ETAGEBORD, med låda i sargen, omkring 1900.

Längd 51, höjd 36, höjd 67 cm.

Omfattande slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 944