OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på duk, "gatumotiv" signerad Shady.

373777. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på duk, "gatumotiv" signerad Shady.

31 x 42 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

31 x 42 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 701