SPELBORD,rokokostil,1800-tal.

SPELBORD,rokokostil,1800-tal.
373738. SPELBORD,rokokostil,1800-tal.

Almfanerat.
Längd 90 cm.
Bredd 43.
Höjd 78.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Almfanerat.
Längd 90 cm.
Bredd 43.
Höjd 78.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 669