BOKHYLLOR, 1 par, stål, 1900-tal.

373696. BOKHYLLOR, 1 par, stål, 1900-tal.

Längd ca 88 cm
Bredd 41 cm
Höjd 189 cm

Demonterbar.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 88 cm
Bredd 41 cm
Höjd 189 cm

Demonterbar.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 726