GÖSTA RITARE. olja på duk "skogsmotiv" signerad.

373695. GÖSTA RITARE. olja på duk "skogsmotiv" signerad.

60 x 85 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 85 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 490