BENGT LINDSTÖM. bok, ett friskt svep av liv, signerad.

373620. BENGT LINDSTÖM. bok, ett friskt svep av liv, signerad.

Design and printing,
Bohuslänningen AB, Uddevalla, Sweden, 1968.
Colourblocks Klichétjänst AB, Göteborg.
Un souffle frais de vie.
Ett friskt svep av liv.
A fresh sweep of life.
Till Familjen Brundell tillgivne bengt Lindström.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Design and printing,
Un souffle frais de vie.
Ett friskt svep av liv.
A fresh sweep of life.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 231