FARTYGSSTOLAR, 2 st, omkring sekelskiftet 1900.

373595. FARTYGSSTOLAR, 2 st, omkring sekelskiftet 1900.

Mahogny med järnunderreden.

Slitage och skador. 1 sits saknar bricka för fastlåsning undertill.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mahogny med järnunderreden.

Antal besök: 1 409