JOAKIM JOHANSSON. Utan titel.

JOAKIM JOHANSSON. Utan titel.
3735843. JOAKIM JOHANSSON. Utan titel.

Olja på duk, 100 x 135 cm. Signerad Joakim Johansson.

PROVENIENS:
Kenneth Wahlströms samling.

God kondition, vid frågor vänligen kontakta johanna.malm@auktionsverket.se.

Tema

Joakim Johansson

Gör en kostnadsfri värdering!

PROVENIENS:
Kenneth Wahlströms samling.

Tema

Joakim Johansson

Antal besök: 1 639