HÖRNVITRINSKÅP, furu, 1700/1800-tal.

37357. HÖRNVITRINSKÅP, furu, 1700/1800-tal.

Nyckel till överskåp finns.
Längd 81, bredd 45, höjd ca 219 cm.

Nyckel saknas till nederdel. Renoverad, kompletterad. Maskstunget. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel till överskåp finns.

Antal besök: 1 902