PARTI PORSLIN, 6 delar, kanna och avokadofat, Rosenthal.
373553. PARTI PORSLIN, 6 delar, kanna och avokadofat, Rosenthal.
Kanna med genombruten hänkel bemålad med blommor
Höjd 17 cm
Stämplad Rosenthal samt signerad
Fem avokadofat/uppläggningsfat i vitt porslin
Längd 14 cm
Stämplade Rosenthal.
Höjd 17 cm
Längd 14 cm
Stämplade Rosenthal.