PARTI PORSLIN, 6 delar, kanna och avokadofat, Rosenthal.

373553. PARTI PORSLIN, 6 delar, kanna och avokadofat, Rosenthal.

Kanna med genombruten hänkel bemålad med blommor
Höjd 17 cm
Stämplad Rosenthal samt signerad
Fem avokadofat/uppläggningsfat i vitt porslin
Längd 14 cm
Stämplade Rosenthal.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17 cm
Längd 14 cm
Stämplade Rosenthal.

Bruksskick.

Antal besök: 815