HENRI DE TOULOUSE-LAUTREC. Efter. Litografisk Affisch, Jane Avril, 1900-tal.

373539. HENRI DE TOULOUSE-LAUTREC. Efter. Litografisk Affisch, Jane Avril, 1900-tal.

Bildmått 80.5 x 59 cm.
Imp. Chaix 20. Rue Bergere, Paris - Encres Lorilleux, Printed in the Netherlands.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 80.5 x 59 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 415