BÄNKDELAR "Montana System", 2 delar, Peter J Lassen för Montana Möbler, Danmark, 19/2000-tal.

373536. BÄNKDELAR "Montana System", 2 delar, Peter J Lassen för Montana Möbler, Danmark, 19/2000-tal.

1 hurts med 4 lådor, grå med lila lådfronter och metallknappar; Bredd 47, Djup 47, Höjd med sockel 54 cm.
1 hylldel med 3 fack, grå; Bredd 70, Djup 47, Höjd med sockel 54 cm.
Socklarna kopplingsbara. Vardera sockeln med fyra justerbara fötter.

Smärre bruksslitage.
En sockel i behov av limning i fogarna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 2 173