LUFTGEVÄR PCP, Artemis PR900W, 2000-tal.

3735242. LUFTGEVÄR PCP, Artemis PR900W, 2000-tal.

PCP-luftgevär tillverkat av Artemis, modell PR900W. Avskruvbar schroud. Med luftpump och diverse packningar och tillbehör.

Kaliber 4,5mm. Längd 103 cm.

Lätt slitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kaliber 4,5mm. Längd 103 cm.

Antal besök: 626