MOCCA/KAFFEKOPPAR med fat, 11 delar samt GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL med lock. Langenthal.

37342. MOCCA/KAFFEKOPPAR med fat, 11 delar samt GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL med lock. Langenthal.

11 mocca/kaffekoppar med fat.
Grädkanna.
Sockerskål med lock.

Slitage.
En kopp med mindre nagg i botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

11 mocca/kaffekoppar med fat.
Grädkanna.
Sockerskål med lock.

Slitage.

Antal besök: 1 466