VITRINSKÅP, 2 delat, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

373381. VITRINSKÅP, 2 delat, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Längd 99, djup 33, höjd ca 198 cm.

Omfattande slitage, repor och märken, låsbricka saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 225