TVÅ TYSKA .800 SILVER TROFÉKOPPAR (2).

3733758. TVÅ TYSKA .800 SILVER TROFÉKOPPAR (2).

med presentationsinskriptioner daterade 1934 och 1951, den större trofén med swag och gadroonad dekoration, 24,5 cm hög och 15,5 cm hög, 12,7 oz.

Ytbucklor, repor och märken som står i proportion till ålder.

Tema

Silver

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Silver

Antal besök: 135