BORDSLYSTER, mässing och prismor, 1900-tal.

373370. BORDSLYSTER, mässing och prismor, 1900-tal.

Bordsarmatur i mässing med fasta ljusbrickor i form av löv
Två ljuspunkter, två våningar med prismor
Höjd 44 cm
Bredd ca 28 cm.

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 44 cm
Bredd ca 28 cm.

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Antal besök: 1 124