BORDSLAMPA, gulmetall och glas, 1900-tal.

373342. BORDSLAMPA, gulmetall och glas, 1900-tal.

Bordsarmatur i gulmetall med glaskupa i vitt opakt glas bemålad med blommor
Höjd 47 cm.

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 47 cm.

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Antal besök: 660