KISTA PÅ BEN, barockstil, 1900-tal.

373340. KISTA PÅ BEN, barockstil, 1900-tal.

Längd 60 cm
Bredd 50 cm
Höjd ca 72 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 60 cm
Bredd 50 cm
Höjd ca 72 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 059