EOOS, skrivbord CEOO för Walter Knoll, formgivet 2006.

3732911. EOOS, skrivbord CEOO för Walter Knoll, formgivet 2006.

Delvis fanerat med valnöt, svartmålat och med detaljer i svart skinn och metall.
Skrivbordsdelens höjd 74, skivan 102x260 cm
Sidan höjd 54, ca 200x80 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sidan höjd 54, ca 200x80 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 756