KANDELABER, mässing, 1900-tal.

3732756. KANDELABER, mässing, 1900-tal.

5-armad med 5 ljuspunkter.
Höjd 30.5, diameter 30 cm.

Bruksslitage, anlupen metall.

Gör en kostnadsfri värdering!

5-armad med 5 ljuspunkter.
Höjd 30.5, diameter 30 cm.

Bruksslitage, anlupen metall.

Antal besök: 566