SKEDAR, 12 st, silver, "Uppsala" samt Olga", 1900-tal.

373225. SKEDAR, 12 st, silver, "Uppsala" samt Olga", 1900-tal.

1 sked, Olga, längd 11 cm.
2 skedar, Uppsala, längd 10 cm.
5 skedar, Uppsala, längd 11 cm.
4 skedar, Uppsala, Längd 12 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 sked, Olga, längd 11 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 883