Auktionshuset Kolonn
Konst
Skulptur
FIGURIN, brons, på stenstockel, dansande kvinna, 2000-tal.
373206. FIGURIN, brons, på stenstockel, dansande kvinna, 2000-tal.
Höjd 39,5 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 39,5 cm.
Smärre slitage.
Auktionshuset Kolonn
869