ARDY STRÜWER. Litografi, signerad och numrerad e/a.

3731621. ARDY STRÜWER. Litografi, signerad och numrerad e/a.

Komposition. Bladmått ca 49x39 cm.

Ardy Strüwer (1939–2023)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ardy Strüwer (1939–2023)

Antal besök: 453