YXOR, 2 st, järn, 1800-tal.

YXOR, 2 st, järn, 1800-tal.
373061. YXOR, 2 st, järn, 1800-tal.

Längd ca. 12-14 cm.

Slitage, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 12-14 cm.

Slitage, rost.

Antal besök: 869