LOCK, fajans, rokoko, 1700-talets andra hälft.

373060. LOCK, fajans, rokoko, 1700-talets andra hälft.

Dekor med delfin och blommor, längd ca. 28 cm.

Slitage, sprickor, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, sprickor, lagningar.

Antal besök: 937