BORDSLAMPOR, 2 st, tenn och metall, 1900-talets första hälft.

373042. BORDSLAMPOR, 2 st, tenn och metall, 1900-talets första hälft.

Lampa tenn märkt Konst tenn höjd 37 cm.
Lampa metall höjd 42 cm.

Slitage, tennlampa med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lampa metall höjd 42 cm.

Antal besök: 880