DOPPENNA, RAUCH.

DOPPENNA, RAUCH.
3730363. DOPPENNA, RAUCH.

Med detaljer av 8k guld, knopp med agat, stämplat "RAUCH", 1800-talets mitt, längd ca 13 cm inklusive spets..

Bruksslitage, inkomplett.

Gör en kostnadsfri värdering!
3730363. DOPPENNA, RAUCH.

Bruksslitage, inkomplett.

Antal besök: 255