DIVERSE BORRSVÄNGAR, trä och metall, 1800/1900-tal.

373021. DIVERSE BORRSVÄNGAR, trä och metall, 1800/1900-tal.

Varierande modeller. Borssväng i järn bemålad rött/grönt, höjd ca 45 cm.

Slitage, skador, sprickor. Borrar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 105