TAVLA, porslin, "Deux jeunes filles lisant", numrerad 1705/2000, efter Renoir, Goebel, 1900-talets andra hälft.

373018. TAVLA, porslin, "Deux jeunes filles lisant", numrerad 1705/2000, efter Renoir, Goebel, 1900-talets andra hälft.

25,5 x 20 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

25,5 x 20 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 202