Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
TAVLA, porslin, "Deux jeunes filles lisant", numrerad 1705/2000, efter Renoir, Goebel, 1900-talets andra hälft.
373018. TAVLA, porslin, "Deux jeunes filles lisant", numrerad 1705/2000, efter Renoir, Goebel, 1900-talets andra hälft.
25,5 x 20 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
25,5 x 20 cm.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
1 002