BORRSVÄNG, trä och mässing, William Marples, Sheffield, England, 1800-talets slut.

373006. BORRSVÄNG, trä och mässing, William Marples, Sheffield, England, 1800-talets slut.

Höjd ca 33 cm.

Slitage, stötmärken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 33 cm.

Slitage, stötmärken, fläckar.

Antal besök: 1 523