CARL MALMSTEN. MATBORD, "Herrgården", 1900-talets andra hälft.

372998. CARL MALMSTEN. MATBORD, "Herrgården", 1900-talets andra hälft.

Diameter 115, höjd 74 cm. Två iläggsskivor på 58 cm, tillkommer.

Bruksslitage.
Smärre märken, repor, på ena skivan.

Carl Malmsten (1888–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Carl Malmsten (1888–1972)

Antal besök: 3 298