PIANOPALL, nyrokoko, snurrbar, 1800-talets andra hälft.

372969. PIANOPALL, nyrokoko, snurrbar, 1800-talets andra hälft.

Rygghöjd 68, sitthöjd 51 cm.

Slitage, sprickor samt senare lagningar. Tyget med skador. Senare omklädd, träbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 68, sitthöjd 51 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 797