FIOL, etikettmärkt, E Persson, Ljusdal, 1900-talet.

3729612. FIOL, etikettmärkt, E Persson, Ljusdal, 1900-talet.

Etikettmärkt E Persson, Ljusdal, reparerad, justerad samt lackerad, 1956.
etikettmärkt reparerad otydligt årtal samt text, 1987?
Väska medföljer.
Längd 61 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Väska medföljer.
Längd 61 cm.

Slitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 416