FIGURIN, keramik, räv signerad Tomas Hellström. Nittsjö.

372949. FIGURIN, keramik, räv signerad Tomas Hellström. Nittsjö.

19 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

19 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 8 128