RULLKLAFFSEKRETÄR. Österrike, 1700-tal.

3729044. RULLKLAFFSEKRETÄR. Österrike, 1700-tal.

Sekretär med två stora lådor, två små lådor samt tre fack.
Höjd: 105 cm.
Längd: 110 cm.
Djup: 70 cm.
Skrivhöjd: 75 cm.

Bruksslitage, ställvis hårdare. Sprickor, spår efter äldre skadedjursangrepp, fanerskador, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: 105 cm.
Längd: 110 cm.
Djup: 70 cm.
Skrivhöjd: 75 cm.

Antal besök: 459