HATTHYLLA, trä/metall, 1900-talets mitt.

372874. HATTHYLLA, trä/metall, 1900-talets mitt.

Längd 98 cm.

Sslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 98 cm.

Sslitage.

Antal besök: 980