KONTORSSTOL, 1900-talets mitt.

372873. KONTORSSTOL, 1900-talets mitt.

Reglerbar.

Slitage samt torr stoppning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Reglerbar.

Slitage samt torr stoppning.

Antal besök: 949