SKÅL, kristall, Olle Alberius, Orrefors, signerad.

372863. SKÅL, kristall, Olle Alberius, Orrefors, signerad.

Diameter 16 cm
Höjd 14 cm.
Signerad Orrefors OA 4335-131.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 16 cm
Höjd 14 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 443