GLASMÅLNING SAMT SPEGELMÅLNING, Kina, 1800-tal.

37280. GLASMÅLNING SAMT SPEGELMÅLNING, Kina, 1800-tal.

Dekor av figuscener. 35x50 resp 39x59 cm.

Färgbortfall samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färgbortfall samt slitage.

Antal besök: 1 163